Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Зустріч студентів з істориками-краєзнавцями

 

       Petra_Mogili_11_04_13N_Nikolaev_11_04_13Gorburov_E_G_11_04_13

 

  11 квітня, в рамах програми конкурсного проекту «Миколаївська книга», організованого управлінням у  справах преси та інформації Миколаївської облдержадміністрації, у бібліотеці Чорноморського Державного університету ім. Петра Могили відбулась зустріч студентів з авторами нашого видавництва, істориками-краєзнавцями: Євгеном Горбуровим та Миколою Ніколаєвим. Гості розповіли майбутнім історикам, політологам та філологам про нові результати своїх досліджень, поділились цікавими фактами та акцентували увагу на окремих історичних моментах.   Історик Є.Г.Горбуров презентував присутнім нову книгу, яка нещодавно вийшла з друку у нашому видавництві «Первые кавалеры украинских наград на Николаевщине», яку він написав у спіавторстві із сином, Кириллом Горбуровим. У книзі розповідається про таких відомих особистостей Миколаївщини, як Юрій Макаров, Микола Бялик, Галина Тазарачева, Володимир Погорєлов, Серафим Калугін, Анатолій Іванчюченко, й власне, - сам Евген Горбуров.   Унікальність книги у тому, что вона має повноколірні ілюстрації українських нагород (орденів), зображення яких неможливо знайти в Інтернеті. Переглянувши ці зображення можна мати повне уявлення про стиль та естетику оформлення українських нагород, їх зовнішній вигляд у найдрібніших деталях. Крім того, при підготовці книги автор намагався віднайти фотографії з церемонії вручення цих нагород, що вдалося відобразити у книзі. Прискіпливий підхід до видання з боку Евгена Горбурова передбачив фотофіксацію нагород не тільки з лицьового боку, але й зі зворотної сторони. Це може бути цікавим для тих, хто цікавиться фалеристикою.   Краєзнавець Микола Ніколаєв розповів присутнім про результати свого багаторічного дослідження нового лапідарного календаря  стародавньої Ольвії – фрагментованого посвячення евергета Пантакла Клеомбортова, про винайдені ним власні методи вивчення давньогрецького епонімного календаря.

 

N_Nikolaev_11_04_13_a Elita_OlviiGorburov_E_G_11_04_13_a_Pervie_kavalery_oblozka

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика