Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Нова дитяча казка "Джмелик-мандрівник"

 

Dzmelik_kn

    В рамках обласної програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області, у нашому видавництві вийшла книга письменниці Віри Марущак "Джмелик-мандрівник".

    Це добра, емоційна казка про пригоди маленького джмелика, який вікрив для себе дивний світ людей. Через цього персонажа письменниця розкриває для маленьких дітей вжливі моменти спілкування людини з природою, необхідність мати добре та щире серце, прагнути пізнання, бути допитливим та розумним. Казка допомагає формувати у дитини почуття дружби, родинної взаємоповаги, інтерес до різноманітних сторін життя. Цікавим є процес створення книги.

 

45525

   Книга є результатом спільної творчості письменниці та дитячого колективу маленьких художників, які стали авторами ілюстрацій до казкових пригод джмелика. Це вихованці художньої студії «Мальви» Миколаївського міського Палацу творчості учнів: Олена Трушина, Олена Теребило, Христина Стрєлкова, Тетяна Трушина, Дарина Войткевич, Вероніка Козишкурт. Керівник студії – Ірина Парфенюк.

 

Як придбати книгу "Джмелик-мандрівник" 

 

Вступне слово до книги:

Казка Віри Марущак «Джмелик-мандрівник» провертає нас до наших витоків добра, світла у цьому великому світі. Сюжет нібито простий. Джмелик із родиною живе у троянді, а коли подався у далекий світ, потрапляє  у іншу будівлю, у іншу оселю, де діти живуть штучним віртуальним світом. Все у них на комп’ютері – і квіти, і дерева, і птахи, само життя. І звичайно, він б’ється об дзеркало у комп’ютерне тло і хоче вилетіти за скляну загорожу, але  не може цього зробити. Тільки добра дівчинка, яка подалася  на двір до  троянди, бачить, що його світ набагато цікавіший за віртуальними обрисами.

Про що ця казка? Про те, що  і природа, і дитина повинні жити в гармонії, не переходити отой рубікон життя – не життя, реального – нереального, яке нас оточує, не підміняти живе життя його подобою, його копією, його клонами.

Дуже мила, дуже душевна, справді оптимістична і дуже зворушлива казка, яка, звичайно, не залишає байдужим і дорослого читача, тому що всі ми родом із дитинства.

Д. Кремінь,

член Національної спілки письменників України, 

лауреат Національної премії імені Т.Г. Шевченка.

 

Детальну розповідь письменниці про роботу над цією книгою ви можете прочитати в інтерв'ю

"Добрий світ мудрої казки"

DjmelikDj2Dg5

Як придбати книгу "Джмелик-мандрівник"

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика