Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Весняний подарунок від Вадима Юрлова

 

   34 37 36 35 Lazutina_U siren

 

 

Vadim_Yurlov_1

     Без зайвого пафосу, у затишній атмосфері виставкового залу Чорноморського Державного університету ім. Петра Могили 27 лютого відкрито виставку живописних полотен, що присвячена жінкам та весняному святу. Організатор виставки, колекціонер Вадим Юрлов під час відкриття сказав:

 

   - мені хочеться привітати жінок з весняним святом, але не з тим, що асоціюється з Кларою Цеткін та Розою Люксембург, а з тим, котре пробуджує радість першими променями сонця, так само, як і наші найчарівніші у світі жінки своїми посмішками.

     Цікавим та колоритним є зібрання виставкових полотен, що були відібрані не за тривіально-традиційним принципом «весна-мімози-граки», а утворили достатньо різноманітну та багатожанрову експозицію. У цій експозиції представлено роботи художників України, серед яких: В.Куц. М.Озерний, С.Дуплій, А.Огурцов, Й.Бокшай, Ю.Лазутіна, В.Ольхов, А.Шуринов.

 

   Окрім естетичної каси, цінність експозиції полягає у тому, що деякі роботи були буквально врятовані від руйнування та знайшли нове життя після реставрації.

Емоційно та відверто Вадим Юрлов ділився з присутніми своїм ставленням до вітчизняного мистецтва, акцентуючи увагу на тому, що не слід українцям озиратись довкола, перейматись через те, як нас оцінюють за кордоном, або ж орієнтуватись на закордон. Розповідаючи про роботи художників пан Юрлов зазначив, що Україна багата на мистецькі таланти земля і, ніби в доказ до своїх слів, зачитав вірш Бориса Олійника «Європі»:

 

"...Ми тут жили ще до часів потопу.
Наш корінь у земну вростає вісь.
І перше, ніж учити нас, Європо,
На себе ліпше збоку подивись.

Ти нас озвала хутором пихато.
Облиш: твій посміх нам не допече,
Бо ми тоді вже побілили Хату,
Як ти іще не вийшла із печер. ..."

 

     A_Shuriniv Kutc_veshnie_vodi Siren_2 Sergiy__Dupliy Ogurcov_luna

 

Olhov_V1

В.Ольхов. "Балаклава" (2006г.)

 

Plehov_utro

 

 

Н.Плехов. "Ранок  в Миколаєві"

 

        Bokshay_II

 

Й.Бокшай "Гірський пейзаж"

 

Sergiy__Dupliy

 

 

С.Дуплій. "Пейзаж"

 

 

Ozerniy_Mihail3

М.Озерний. "Пейзаж"

 

Виставку відвідала

Наталя Журмій

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика