Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Новорічні і Різдвяні листівки

 

Друг нашого видавництва, головний редактор дитячого театрального журналу «Козюльки», художниця Юлія Поліщук організувала акцію по обміну авторськими Новорічно-Різдвяними листівками між художниками.

 

листівки Різдво Юлія Поліщук листівки Новий рік  Юлія Поліщук листівки Різдво Юлія Поліщук

     Хочемо нагадати, що влітку 2014 року Юлія стала ініціатором створення листівок підтримки для наших воїнів. Вона, разом з художницями Анною Сурган та Наталією Соболєвою намалювали вісім позитивних листівок для військових під гаслом "Вдячні миколаївці військовим". Наше видавництво безкоштовно надрукувало їх. І в кількості двох тисяч штук вони були підписані небайдужими жителями Миколаєва і відправлені в зону АТО разом з посилками для наших воїнів.

   Вірогідно, що пропозиція Юлії допоможе не тільки збагачувати обмін творчих особистостей, але й створити цілу колекцію авторських листівок. Сподіваємось, що листівки на підтримку наших воїнів надалі стануть доброю традицією і символом єдності Української Армії з народом і що в нас більше ніколи не буде ні зон АТО, ні війни.

 

 

У Новорічних листівках Юлія підтримує наших військових і бажає миру в Україні:

 

листівки Новий рік 2016 Юлія Поліщук листівки Новий рік 2016 Юлія Поліщук

листівки перемога України Юлія Поліщук

 

 

Юлія як волонтер брала участь у благодійному передноворічному ярмарку, присвяченому Дню Святого Миколая, організованому громадською групою «Равлик добра». У прилавку ярмарку «Смайлик» можна було придбати ось таку милу красоту:

 

Юлія Поліщук Юлія Поліщук, художник

 

Миколаївська художниця Світлана Чабанова, яка відома вже своїми оригінальними листівками "Патіротичний Миколаїв", із задоволенням придбавши яскраві листівки Юлії, так оцінила творчість художниці:

 

- Встретила возле главной ёлки Юлию Полищук. Да как удачно! Она как раз работала с "Равлик Добра" дежурным эльфом праздничного настроения и буквально правой рукой самого святого Николая за благотворительным ярмарочным прилавком Смайлик «smile». Так я стала счастливой обладательницей пачки авторских (кистей самой Юли и карандашей её мамы - семейный подряд, да-с) праздничных гипер эксклюзивных ("три штуки - тираж" цитата автора) открыток. А открыточки....ммм... сплошая милота и родненький украинский колорит!

 

Співорганізатор ярмарку Анна Босякова подякувала нашим художницям Юлії Поліщук та Світлані Чабановій за підтримку фестивалю:

 

- Дякую, дівчата, за підтримку. Цього року я в захваті від проекту. Стільки людей підключалися до процесу своїм добрим серцем і чистими помислами! У Миколаєві величезна кількість миколайчиків і разом ми гори звернемо! Місто засяяло по-новому! Цю енергетику відчували всі присутні, а дітлахи у дитячому будинку так потребують турботи! У селі Степове директор інтернату дуже хороший - таких людей потрібно берегти! 14 миколайчиків побувало в гостях у малят з діагнозом ДЦП та їх там дуже люблять! Світлана і Юля, Ви наші художниці, які яскравими фарбами передаєте на папір цю щиру любов до міста і Україні і люди і це відчувають! Усі, хто бере в руки Ваші листівки. Дякую вам за це! - написала Анна на своїй сторінці у фейсбуку.

 

листівки Новий рік  Юлія Поліщук листівки Різдво Юлія Поліщук листівки Різдво Юлія Поліщук

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика