Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Кияни зробили книжку в пам'ять про героя

 

 

В одній з наших статей ми вже писали про захід «Олексій Кваша – поет, художник, захисник Вітчизни»у бібліотеці «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинського району міста Києва, проведений Галиною Василівною Чоні з маленькими школярами.

Восени цього року маленькі кияни познайомились з творчістю нашого героя Олексія Кваші, та малювали свої ілюстрації на його вірші. Ми розміщували відскановані надзвичайно милі та потішні малюнки на нашому сайті.

Днями до видавництва надійшла і саморобна книжечка з цими малюнками, яку діти підписали та просили передати родині загиблого героя.

Ми обов’язково передамо батькам Олексія маленьку книжечку із зверненням від маленьких киян. А на сторінках сайту залишаємо її фото.

кияни зробили книжку на честь загиблого герояЗвернення до батьків Олексія Кваші

Шановні батьки!

В нашій бібліотеці, яка має сонячну назву «Промінець», 2 жовтня 2015 року зібралися дітки на бесіду «Відомі та невідомі поети-співвітчизники», на якій діти познайомилися з біографією Вашого сина Олексія, такою короткою, але світлою, та з книжкою «Прекрасні тварини нашої країни», передивлялися сторінки книги з його віршами та малюнками, переглядали документальний фільм, у якому Олексій Дмитрович сам читає свої вірші дітям.

Ми з дітьми вирішили зробити книжечку з віршами та малюнками. Діти вголос читали вірші та малювали свої враження від них. Книжечку цю зробили для вас.

Сподіваємося, що пам'ять про Олексія залишиться в дитячих серцях.

Низький вам уклін.

 Дивитись усю книжку

діти роблять книжку батькам загиблого героя Розповідь про Олексія Квашу

 

книжка в пам'ять про Олексія Квашу  дити зробили книжку для батьків Олексія Кваші

Дитяча книжка в пам'ять про загиблого героя 2435

 

IMG 20151003 0013 IMG 20151003 0005 z1IMG 20151003 0012

 

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика