Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Олексія Квашу читають маленькі кияни

 

Галина Василіна ЧоніГалина Василівна ЧоніНу от, дорогі наші читачі, вірші нашого земляка Олескія Кваші читають вже й у Києві. Галина Василівна Чоні - співробітник бібліотеки «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинського району міста Києва - знайшла твори Олексія в інтернеті і спільно з читачкою бібліотеки Анною Онищенко, провела з маленькими читачами цікаву бесіду на тему "«Олексій Кваша – поет, художник, захисник Вітчизни».

 Kiyv biblioteka3Kiyv boblioteka4

Діти дивились відео з презентації книжки «Прекрасні тварини нашої країни», інтерв’ю з Олексієм,читали його вірші вголос, розглядали малюнки автора, а потім вирішили зробити книжечку з малюнками на його вірші і подарувати її його родині.

 


- Літературні бесіди в молодшому відділі нашої бібліотеки проходять регулярно щоп'ятниці на протязі вже п'яти років. Діти приходять на бесіди кожний раз різні (дошкільного та молодшого шкільного віку), а бесіди за тематикою також відрізняються. Тему для цієї бесіди запропонувала дівчинка, яка регулярно відвідує бесіди, і мала бажання розповісти про поета Павла Тичину та свої враження після відвідування музею Павла Тичини в Києві. Бесіди тривають дві години, і ми мали час розповісти ще про одного українського поета. В інтернеті я звернула увагу на ваш сайт. Мені дуже сподобалась підбірка матеріалів, і захотілося розповісти про Олексія Квашу дітям. Діти слухали дуже уважно, а я розповідала про поета зі сльозами на очах. Книжки на час бесіди в мене не було, тож читали ми не всі вірші, а лише ті, які були відскановані на сайті. Дітям всі вони сподобалися. А мені - вірш "Горличка", - говорить Галина Василівна.

 

 Галина Василівна прислала до нашого видавництва відскановані дитячі малюнки, які проймають теплотою та щирістю. Деякі з них вийшли досить кумедними, що для дорослого сприйняття навіть приємно, бо безпосередність дитячої творчості і дитячого бачення світу завжди викликає добру посмішку.

Зроблену книжечку з малюнками діти  подарують родині Олексія.

малюнок до вірша "Котик"

"Сокіл"

Малюнок до вірша Сокіл Олексія КвашіМалюнок до вірша Сокіл Олексія КвашіМалюнок до вірша Сокіл Олексія Кваші

 

 


 

Малюнок до вірша Сокіл Олексія КвашіМалюнок до вірша Сокіл Олексія КвашіДитячі малюнки до віршів Олексія Кваші

 

 

 

 


 "Зайченя"

Дитячі малюнки до віршів Олексія Квашідитячі малюнки на вірші Олексія Квашідитячі малюнки на вірші Олексія Кваші

 

 

 

 

 

 

 

дитячі малюнки на вірші Олексія Квашідитячі малюнки на вірші Олексія Квашідитячі малюнки на вірші Олексія Кваші

 

 

 

 

 

 

дитячі малюнки на вірші поета  Олексія Кваші 

  "Півник"

 дитячі малюнки на вірші Олексія Квашімалюнки до віршів Олексія КвашіIMG 20151003 0005

 

 

 

 

 

IMG 20151003 0004IMG 20151003 0003

 

 

 

 

 

 

 

Співробітники бібліотеки придбали 5 екземплярів книги за власний рахунок. До речі – останні екземпляри з тиражу.

 

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика