Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Презентація серії малоформатних книжок

20 червня у приміщенні центральної бібліотеки ім. Кропивницького відбулась презентація малоформатної книжкової серії «Миколаївське перехрестя», запровадженої видавництвом «Шамрай» у січні 2014 року.

Головною метою створення серії було бажання популяризувати творчість місцевих письменників, допомогти початківцям випускати свої твори у світ.

Назва серії символізує літературний майданчик, де на перехресті творчих шляхів і пошуків народжується сучасна миколаївська література.

До першого випуску серії увійшли чотири учасника поетичних збірок: Дмитро Кремінь (книга «Сльози Сухого Фонтану»), Тетяна Свірська (книга «З вічністю наодинці»), Наталія Іванова (книга «На счастье»), Лариса Ратич (книга «Солнечная улыбка»), а також Євген Мірошниченко з антологічною антологічна збіркою «Степная Эллада»).

DSC00751DSC00683

Як завжди захоплено сприймали гості презентації декламацію Дмитра Кременя. Відкриттям для багатьох стала поетесса ще не досить відома в Миколаєві – Тетяна Свірська, вірші якої присутні порівняли з віршами Ліни Костенко. Це була її друга персональна збірка.

Під час презентації пролунали пісні на вірші, що містяться у збірках «Миколаївського перехрестя». Автором музики більшості з них є наш композитор Анна Олєйнікова.

Перший випуск «Миколаївського перехрестя» видавництво видруковало практично за власний рахунок, оскільки, за умовами договору, виготовлення книг лише на одну третину був сплачений авторами.

DSC00725 DSC00718

Як зазначають у видавництві, серія відрізняється демократичним підходом до письменників: в ній можуть друкуватись як знані майстри пера, так і початківці. Відмінність серії також у широкому діапазоні жанрів: від прози до поезії, від фантазій до документалістики.

Видавництво залучає професійних письменників до обговорення редакторської політики, але остаточне рішення про друк залишає за собою. Таке рішення було ухвалене його засновником і директором - Павлом Шамраєм для того, аби у письменників-початківців було більше свободи творчості. У видавництві повідомляють, що в серії може бути надруковано все, що не суперечить нормам права та моралі.

Вартість участі в проекті цієї серії складає третину від собівартості друку - 2550 гривень на 250 примірників книжок, які отримує автор.

 

Репортаж телеканалу "Сатурн":

 

 

Репортаж видавництва:

 

 

 

 

 

* книжная серия "Николаевский перекресток",  презентация, малоформатные книги, Дмитрий Креминь, Татьяна Свирская, Наталья Иванова, Лариса Ратич, Евгений Мирошниченко.

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика