Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Первые кавалеры украинских наград

 

Pervie_kavalery_oblozka

   У приміщенні Миколаївської обласної наукової бібліотеки ім.О.Гмирьова відбулась презентація нової книги краєзнавця Є.Г.Горбурова «Первые кавалеры украинских наград на Николаевщине», яку він написав у спіавторстві із сином, К.Є.Горбуровим та присвятив 100-й річниці Миколаївського національного університету ім. В.Сухомлинського, яке відбудеться у жовтні 2013 року.

   Книга містить розповідь про відомих особистостей Миколаївщини, володарів орденів кавалерів в період з 1994 по 2009 рік: Юрія Макарова, Миколу Бялика, Галину Тазарачеву, Володимира Погорєлова, Серафима Калугіна, Анатолія Іванюченка, Євгена Горбурова.

   На презентації були присутні герої книги: Микола Іванович Бялик, Галина Михайлівна Тазарачева, родина та друзі авторів, студенти університету ім. В.Сухомлинського, почесним гостем став митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим.

   Особливість видання книги у тому, що воно має повноколірні ілюстрації українських нагород (орденів), зображення яких неможливо знайти в Інтернеті. Переглянувши ці зображення можна мати повне уявлення про стиль та естетику оформлення українських нагород, їх зовнішній вигляд у найдрібніших деталях. Крім того, при підготовці книги автор намагався віднайти фотографії з церемонії вручення цих нагород, і в більшості випадків це вдалося відобразити у книзі. Прискіпливий підхід до видання з боку Є.Г. Горбурова передбачив фотофіксацію нагород не тільки з лицьового боку, але й зі зворотної сторони. Це може бути цікавим для тих, хто цікавиться фалеристикою.

  Аспекти роботи над виданням засвідчили той факт, що навіть недавня на перший погляд історія, скажімо десятирічної минувшини може стати втраченою назавжди. Спогади, розповіді, фотографії, матеріальні речі можуть зникнути в будь-який момент. Це підкреслює значення історика, який вчасно фіксує історичні моменти життя для збереження історичної пам’яті.

   Значну частину тиражу автори передали до бібліотек міста та області.

   З питання придбання книги ви можете звернутись безпосередньо до авторів, контакти яких вказано на їх персональних сторінках нашого сайту.

 

PrezentaciaKavalery_N kavalery_M2 Kavalery_M

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика