Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Марущак Віра Іванівна

 

Marushak_250x250Марущак (Рожкова) Віра Іванівна народилася в селищі Арбузинка Миколаївської області. Там же закінчила середню школу № 2.

   Закінчила з відзнакою бібліотечний факультет Миколаївського вищого училища культури, а потім факультет журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

Працювала на Арбузинському районному радіо. З 1979 р. - в обласній молодіжній газеті «Ленінське плем’я» на посаді бібліотекаря, корспондентом радіо на ЧСЗ, зараз є працівником обласної бібліотеки для юнацтва та викладачем основ журналістики Першої української гімназії ім. М.Аркаса.

    З 1989 по 1991 рік обиралась депутатом Заводської районної ради м. Миколаєва ХХІ скликання. Була обрана делегатом трьох з’їздів журналістів України. В 2001 році була делегована на ІІІ Всесвітній форум українців, що проходив у Києві.

Перші оповідання були опубліковані в газетах “Ленінське плем`я”, „Трибуна рабочего” Чорноморського суднобудівного заводу. Друкувалася в газетах, журналах, колективних збірниках „На стапелях поэзии”, „Грани души”.

    В 1981 році прийнята до Національної спілки журналістів України. Обиралась делегатом трьох з'їздів журналістів України.
    У 2006 році Віра Іванівна Марущак була прийнята до Національної спілки письменників України. Вона є автором шести прозових книг: «Вікнами до сонця», «Батько з Португалії», «Цезар, Галка і Новий рік», "Пригоди Нюмочки", “Джмелик-мандрівник”, ”Зайченя”, "Гомін білого інею".
Віра Іванівна Марущак поєднує у собі дві професії бібліотекаря та журналіста. Вона відповідає за імідж бібліотеки, який значно зріс тому, що в ЗМІ часто розповідається про ті заходи, що проходять у бібліотеці.
    Співробітник обласної бібліотеки для юнацтва тісно працює з молоддю. Веде школу молодого журналіста при обласній бібліотечній асоціації, де навчає молодих бібліотекарів основам журналістики. Проводить майстер-класи для студентів та старшокласників. В результаті активного пошуку нових, сучасних методів роботи в бібліотечній справі створила власну бібліотечну програму “Читаємо разом”, завдяки якій юнаки та дівчата долучаються до читання В результаті ОБЮ випустила 7 видань з одноіменної серії, де друкуться відгуки на твори В.І.Марущак та малюнки читачів.

З 2010 року бібліотекар запровадила проект “Автограф-сесія”, який передбачає вивчення літератури рідного краю. Стартувала нова програма - діалог з письменником “Життя і книга”. Це нова форма роботи —зустрічі з старшокласниками через мережу інтернет. А також Віра Іванівна бере участь у виїздних інформаційних сесіях в районних центрах та селах Миколаївщини.

    За сумісництвом Віра Іванівна Марущак 11 років поспіль працює викладачем основ журналістики в Першій українській гімназії імені М. Аркаса. За цей час вона розробила навчальну програму спецкурсу для учнів 8-11 класів та написала 3 навчальних посібника – „Школа журналіста” (2009) , та „Основи радіожурналістики” (2009). «Радіо в медіапросторі».

   Як заступник керівника літературного об’єднання „Стапель” та громадський діяч нагороджена Миколаївською обласною культурологічною премією імені Миколи Аркаса(2009). Є членом президії обласного відділення товариства „Україна-світ”.
за вагомий особистий внесок у розвиток співпраці України із закордонним українством нагороджена почесною відзнакою «За єднання українців у Світі» (2011), в 2011 році отримала обласну премію, як кращий працівник галузі культури Миколаївської області в номінації «За вагомий внесок у розвиток літератури». Неодноразово нагороджена грамотами управління культури Миколаївської облдержадміністріції, Миколаївської обласної ради, Української та обласної бібліотечнихасоціацій, є лауреатом Міжнародного конкурсу літератури і культури “Слов'янські традиції” (2012).

 

Контакти: тел.м. 067 948-52-30

E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

 


 

 

 

З сімейного фото-альбому:

 

Marushak_z_bratom_3_i_4Marushak_do_shkoliMarushak_z_batkon1234Marushak_17Marushak_18Marushak_19

 

    Marushak_b1    

 

Djmelik

"Добрий світ мудрої казки" (інтерв'ю з Вірою Марущак)

 

 

 

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика