Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Запуск нової серії малоформатних книжок

 

mfk 100x100

Видавництво «Шамрай» запроваджує серію малоформатних книжок миколаївських авторів, на сторінках яких буде розміщено прозаїчні, поетичні твори та твори для дітей.

Головною метою запроваджуваної серії є підтримка творчих починань миколаївських авторів, сприяння поширенню та популяризації місцевої літератури, підвищення культури та естетики подачі тексту. Тому особливо письменники-початківці, які ще не набули відомості та не мають можливості друкувати дорогі книжки, отримають змогу достойного оформлення їхньої творчості у паперовій компактній книзі за відносно недорогою ціною.

Книжки серії об’ємом у 72 сторінки матимуть формат 115 х 155 мм., чорно-білий друк, єдиний стиль художнього оформлення і м’яку палітурку. Собівартість випуску становитиме 1550 гривень за тиражем у 200 примірників, які отримає автор. 

З 01.06.2014р. зміненні умови: Книжки серії об’ємом у 72-120 сторінки матимуть формат 115 х 155 мм., чорно-білий друк, єдиний стиль художнього оформлення і м’яку кольорову палітурку. Собівартість випуску становитиме 2550 гривень за тиражем у 250 примірників, які отримає автор.

Запропонований формат книжок обумовлений необхідністю створення економічно-сприятливих умов для друку за формулою співвідношення «максимальна якість» - «мінімальна ціна». Не дивлячись на те, що книжки являтимуть собою поліграфічний економ-варіант, їх художнє оформлення матиме приємний естетичний вигляд, а якість виконання не буде відрізнятись від якості більш дорогих книжок.

Зразком подібного дурку назвемо книжку, яка нещодавно була видана – антологічну збірку «Мой город. Сорок стихотворений о Николаеве». Заданий цим виданням формат та художнє оформлення, що так сподобалось миколаївцям, будуть втілені у новій книжковій серії.

Принципове ставлення видавництва до виготовлення економних книжок полягає у тому, щоб не допустити таких прийомів дешевого друку, як використання газетного паперу або кріплення на скобу. Книжка, навіть маленька, має бути достойним втіленням творів автора, таким, який не буде соромно презентувати чи подарувати.

Над змістом майбутніх книжок працюватиме редакційна колегія у складі: Дмитра Кременя, Володимира Пучкова, В’ячеслава Качуріна, Євгена Мірошниченка.

Усі пропозиції та матеріали до друку миколаївські автори мають подавати безпосередньо до редакційної колегії за адресою по E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Видавництво оголошувало конкурс на кращу назву згаданої  серії книжок, а винагородою переможцю став сертифікат на безкоштовний друк власного видання у рамках проекту. Переможцем конкурсу на кращу назву обрано Ірину Курілович.

Назва започаткованної серії «МИКОЛАЇВСЬКЕ ПЕРЕХРЕСТЯ». 

 

Механізм виконання друку

Для друку майбутньої книжки автор:

-  погоджує текст з редакційною колегією;

-  надає видавництву електронну версію тексту (з розрахунку 32-64 сторінки, формату А4, 14 кеглем); коротку інформаційну довідку про себе (яку буде розміщено на зворотній частині обкладинки), свою фотографію.

- За бажанням автора, він може надати видавництву ілюстрацію, або висловити свої побажання щодо художнього оформлення обкладинки.

Вартість участі у проекті складає 2550 грн.

Видавництво може надати допомогу в реалізації видання через власну Інтернет-систему продажу. Для цього автор має надати певну кількість екземплярів книжки.

Терміни виходу видання пов’язані з розглядом наданих матеріалів редакторською колегією, технічними етапами підготовки до друку та комплектацією замовлення, що складатиметься з чотирьох учасників. 

 

 

 

Умови конкурсу:

 

Участь у конкурсі можуть брати усі громадяни, не залежно від віку та професії.

 

 

 

Відео-репортаж про презентацію малоформатної книжки "Мой город. Сорок стихотворений о Николаеве"

 

 

 

 

Как оплатить:

 

А. Оплата  на карточный счет

 

ПриватБанк 5168 7423 1015 7080

 

 

Получатель Шамрай Павел Николаевич

 

 

 

B. ЯндексДеньги

 

№ кошелька 410011655086771

 

C. WebMoney

 

U282980158246

 

Z342348658724

 

D. Skrill

 

pnsh@yandex.ru

 

 

 

E. Оплата на расчетный счет.

 

1. Если, Вы частный предприниматель или предприятие на едином налоге:

 

Получатель: ФОП Шамрай В.П.

 

Р/р 26002060031356 в МФ «Приватбанк» м. Миколаїв, МФО 326610,

 

Код ЄДРПОУ 2496914827

 

Назначение платежа:Издание книги «Название» Автора такого-то в проекте «Николаевский перекресток»

 

Сумма: 1550 грн. без НДС

 

2. Для всех плательщиком, не на едином налоге:

 

Получатель: ФОП Шамрай П.М.

 

р/с 26004283760060 в МФ КБ «Приватбанк»

 

м. Миколаєва, МФО 326610,  код 2531301471Назначение платежа:Издание книги «Название» Автора такого-то в проекте «Николаевский перекресток»

 

Сумма: 1550 грн. без НДС

 

Пожалуйста, сообщите о совершенном платеже Шамрай Павла Николаевича.

 

В случае оплаты на расчетный счет вышлите на электронную почту копии свидетельств плательщика (регистрации, единого налога).

 

М. телефон: +38 (067) 512-46-60

 

E-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   

 

 

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика