Copyright 2013 Издательство «Шамрай»Вийшли у світ 5 видань серії: «Миколаївське перехрестя»

 

 

«Николаевский перекресток»

 


ВИЙШЛИ У СВІТ 5 ВИДАНЬ СЕРІЇ: «МИКОЛАЇВСЬКЕ ПЕРЕХРЕСТЯ»

 

Проект являтиме собою серію малоформатних книжок миколаївських авторів, на сторінках яких буде розміщено прозаїчні та поетичні твори.

Серія започатковується передусім задля підтримки творчих починань миколаївських авторів, сприяння поширенню та популяризації місцевої літератури, підвищення культури та естетики подачі тексту. Тому письменники-початківці, які ще не набули відомості та не мають можливості друкувати дорогі книжки, отримають змогу достойного оформлення їхньої творчості у паперовій компактній книзі за відносно недорогою ціною.

Уся історія світової літератури свідчить про те, що цензура та упереджено-стереотипне ставлення до творів дуже часто призводить до втрати цікавих течій та винаходів у мистецтві, затримує розвиток молодих талантів. Так, наприклад, заборонені твори однієї епохи стають бестселерами в епосі наступній. Саме тому редакційна політика видавництва ґрунтується на демократичних засадах підходу до наданих рукописів. В рамках серії можуть друкуватись як твори, що мають фахові рецензії та відгуки, так і твори, що їх не мають. Головним цензом слугуватиме лише законодавство України про свободу слова, інформацію та друк. Все, що не суперечить законодавчим та етичним нормам може бути надруковано.  

Координування проекту та рішення щодо друку тієї чи іншої книжки видавництво залишає за собою.З метою покращення якості тексту видавництво сприяє здійсненню редагування творів редакційною колегією. Якщо автор вважатиме, що його твір не потребує редагування, він має право відмовитись від редакторських послуг. Коректорська робота над майбутнім виданням є обов’язковою.

Книжки серії об’ємом у 72-120 сторінки матимуть формат 115 х 155 мм., чорно-білий друк, єдиний стиль художнього оформлення і м’яку кольорову палітурку. Собівартість випуску становитиме 1550 гривень за тиражем у 200 примірників, які отримає автор. З 01.06.2014р. зміненні умови: Собівартість випуску становитиме 2550 гривень за тиражем у 250 примірників, які отримає автор.

 

Запропонований формат книжок обумовлений необхідністю створення економічно-сприятливих умов для друку за формулою співвідношення «максимальна якість» - «мінімальна ціна». Не дивлячись на те, що книжки являтимуть собою поліграфічний економ-варіант, їх художнє оформлення матиме приємний естетичний вигляд, а якість виконання не буде відрізнятись від якості більш дорогих книжок.

Принципове ставлення видавництва до виготовлення економних книжок полягає у тому, щоб не допустити таких прийомів дешевого друку, як використання газетного паперу або кріплення на скобу. Книжка, навіть маленька, має бути достойним втіленням творів автора, таким, який не буде соромно презентувати чи подарувати.

Зразком подібного дурку назвемо книжку, яка нещодавно була видана – антологічну збірку «Мой город. Сорок стихотворений о Николаеве». Заданий цим виданням формат та художнє оформлення, що так сподобалось миколаївцям, будуть втілені у новій книжковій серії.

Усі пропозиції та матеріали до друку миколаївські автори мають подавати за адресами видавництва по E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або члена редакційної колегії Є.Мірошниченка: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Принцип участі у проекті:

Для того щоб взяти участь у проекті, автору потрібно звернутись до видавництва

Для друку майбутньої книжки автор:

-         надає видавництву електронну версію тексту (з розрахунку 32-64 сторінки, формату А4, 14 кеглем), коротку інформаційну довідку про себе (яку буде розміщено на зворотній частині обкладинки), свою фотографію;

-         наявність відгуків та рецензій на твори/твір матиме позитивний вплив на схвальне рішення щодо друку рукопису, проте не є необхідним;

-         за бажанням автор може надати видавництву ілюстрацію обкладинки, або висловити свої побажання щодо її художнього оформлення.

Вартість участі у проекті складає 2550 грн.

Видавництво може надати допомогу в реалізації видання через власну Інтернет-систему продажу. Для цього автор має надати певну кількість екземплярів книжки. Остаточне рішення про випуск книжки в рамках серії залишається за видавництвом.

Термін виходу видання залежить від терміну розгляду наданих матеріалів, технічних етапів підготовки до друку та комплектацією замовлення, що має складатися з чотирьох учасників. 

 

 

 

ЗАКАЗАТЬ ЭКСКЛЮЗИВНЫЙ ДИЗАЙН

Если Вам нужен оригинал-макет в электронном виде – обращайтесь к нам, и мы окажем Вам профессиональную помощь в дизайне печатной продукции.

Заказать дизайн в Студии

 

ДИЗАЙН РЕКЛАМНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Опытные дизайнеры-полиграфисты сделают макет по вашему замыслу, с учетом всех типографских тонкостей, тогда он будет безупречен для печати.

Заказать рекламный дизайн

КНИЖНОЕ ИЗДАТЕЛЬСТВО СТУДИЯ

Изготовление книг – процесс сложный, высокотехнологичный и многогранный, и отличное качество исполнения здесь могут гарантировать только настоящие профессионалы – книгопечатники.

 

Книги имеют свою конструкцию, содержащую множество отдельных деталей. Ключевые элементы книг – внутренний блок и обложка. Для внутреннего блока применяется бумага средней плотности, для обложки – жесткий картон, другие материалы...

Книги в твердом переплете

СВОЙ МАКЕТ СДЕЛАЙ САМ ON LINE

Дизайн и верстка полиграфической продукции, создание оригинал-макетов, с помощью On-Line редактора VDStudio, для офсетной печати в типографии.

Макет сделай САМ On Line

 

МАКЕТЫ ПО ШАБЛОНАМ СТУДИИ

Офсетная печать полиграфической продукции, в полном соответствии с Вашими макетами, созданными по загружаемым шаблонам нашей студии.

Верстка макетов по шаблонам

Copyright 2013 Издательство «Шамрай»

16 ЛЕТ НА РЫНКЕ ПОЛИГРАФИЧЕСКИХ УСЛУГ.     КОМАНДА ПРОФЕССИОНАЛОВ

статистика